| Тип гарантії | Виробник |
|---|---|
| Гарантійний термін, міс. | 180 |
| Колір | білий глянець |
| Функція гідромасажу | немає |
| Матеріал | акрил |
| Об'єм (л) | 192 |
| Орієнтація | універсальна |
| Підголівник | немає |
| Ширина вироби | 700 |
| Вага (кг) | 16.4 |
| Висота виробу | 399 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Тип ванни | Пристінна |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Кількість осіб | 1 |
| Об`єм | 192 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 16.4 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Ні |
| Підголовник для ванни | Ні |
| Ручки для ванни | Ні |
| Змішувач | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Панель для ванни | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 624 ₴





