- Виробник: Kolpa San
- Тип: вбудовувана
- Материал :акрил
- Товщина, мм: 6
- Форма:прямокутна
- Об'єм, л:215 л
- Габарити (ДхШхВ), см: 170 x 70 x 44 см
- Країна-виробник: Зловлення
- Гарантія: 10 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolpa-san |
| Країна виробник | Словенія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Тип ванни | Пристінна |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Кількість осіб | 1 |
| Об`єм | 215 л |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Так |
| Підголовник для ванни | Ні |
| Ручки для ванни | Ні |
| Змішувач | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Панель для ванни | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 426,91 ₴


