Виробник — Kaldewei
Серія — Saniform Plus
Країна-виробник — Німеччина
Тип товару — Ванна
Форма — Прямокутна
Тип розміщення — Пристінна
Колір — Білий глянсовий
Довжина, мм — 1800
Ширина, мм — 800
Висота, мм — 430
Матеріал — Сталь
Товщина сталі, мм — 3,5
Перелив — Є
Ніжки — купуються окремо
Сифон — купуються окремо
Гарантія — 25 років
Серія — Saniform Plus
Країна-виробник — Німеччина
Тип товару — Ванна
Форма — Прямокутна
Тип розміщення — Пристінна
Колір — Білий глянсовий
Довжина, мм — 1800
Ширина, мм — 800
Висота, мм — 430
Матеріал — Сталь
Товщина сталі, мм — 3,5
Перелив — Є
Ніжки — купуються окремо
Сифон — купуються окремо
Гарантія — 25 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaldewei |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Тип ванни | Пристінна |
| Матеріал ванни | Сталь |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Ні |
| Підголовник для ванни | Ні |
| Ручки для ванни | Ні |
| Змішувач | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Панель для ванни | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 550 мм |
| Глибина | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 075,44 ₴



