- для приватних ванних кімнат та готелів
- для монтажу з ніжками чи каркасами ванни
- для двох осіб (Duo)
- вбудована
- прямокутна форма
- Slim rim
- матеріал: акрил
- стік по центру, ексцентричний
- зливний отвір ø 52 мм
- комплект ніжок
- розміри ванни: 1700 х 750 мм
- глибина: 466 мм
- об'єм: 186 л
- Колір білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Тип ванни | Пристінна |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Кількість осіб | 2 |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Так |
| Підголовник для ванни | Ні |
| Ручки для ванни | Ні |
| Змішувач | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Панель для ванни | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 466 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 112 ₴


