
Кухонна мийка Franke Sirius SID 110-50 125.0395.602 з тектонайта чорна
6 215 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13787
Прямокутна кухонна мийка під стільницю Franke Sirius Tectonite SID 110-50 (125.0395.602) чорний з тектонайта з однією чашею без крила.
Базою для створення мийок з ТЕКТОНАЙТ є кварцовий матеріал дуже високої якості. Новітній матеріал PiMC забезпечує захисне покриття мийки, завдяки чому вона набуває свої унікальні властивості.
Мийки з ТЕКТОНАЙТ виготовляють шляхом пресування під тиском 600 тонн і при температурі 160 ° C. Для збільшення еластичності і стійкості до пошкоджень, даний матеріал був посилений високоякісними поліестером. Перед початком пресування пристрій, який надає мийці форму, покривається пофарбованими мікрочастинки кварцу. Під час процесу формування мікрочастинки покривають поверхню мийки і потрапляють в її структуру, надаючи їй колір і збільшуючи при цьому її стійкість до подряпин.
| Серія | Sirius |
| Тип монтажу | під стільницю |
| Матеріал | тектонайт |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | тектонайт |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 525х440 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 500x410 мм |
| Глибина чаш(і) | 200 мм |
| Мінімальна ширина шафи | 600 мм |
| Монтажний отвір | 498х408 мм |
| Колір мийки | чорний |
| Комплектація | вентиль 3½", сифон, перелив, кріплення |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Матеріал мийки | Композит |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 6 215 ₴

