Ванна акрилова Collaro 180х80 (UBA180COR2DV-01) має тонкі лінії, які підкреслять вишуканість дизайну ванної. Завдяки великому внутрішньому об'єму ванни можуть вбудовуватися або встановлюватися як пристінні, в будь-якому випадку вони ідеальні для релаксації. До оригінальним дизайнерським рішенням можна віднести квадратний злив і вбудований перелив у фірмових кольорах змішувачів Villeroy & Boch.
Особливості ванни акрилової Collaro:
- З вишуканим профілем і широким бортиком з одного боку
- Класична прямокутна форма
- Ванна для двох із зливом посередині дна
- Виготовлено з приємного на дотик, теплого акрилу, який застосовується при оснащенні сантехнічних приміщень
- Вбудований підведення води на впускному отворі
- В якості опції може комбінуватися з системами гідромасажу Villeroy & Boch
- У стандартній комплектації поставляється підходящий стік і перелив
- Комплект ніжок для ванни не входить у стандартну поставку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Кількість осіб | 2 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Об`єм | 190 л |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Пристінна |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 470 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Ні |
| Панель для ванни | Ні |
| Підголовник для ванни | Ні |
| Ручки для ванни | Ні |
| Сіфон | Так |
| Змішувач | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 135 ₴



