Прямоугольная акриловая ванна Roca Linea A24T034000, размеры: 1600×750×420 мм с ножками, цвет: белый.
- размер 1600×750×420 мм
- материал: санитарный акрил
- тип монтажа: пристенный
- в комплект поставки входять ніжки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Країна виробник | Іспанія |
| Кількість осіб | 1 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Пристінна |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 420 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Так |
| Панель для ванни | Ні |
| Підголовник для ванни | Ні |
| Ручки для ванни | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Змішувач | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 480 ₴

