Габаритні розміри:
- Довжина: 1700 мм
- Ширина: 750 мм
- Висота: 450 мм
Характеристики:
- Кількість людей: 1
- Підлокітник: Інтегрований
- Матеріал: Акрил
- Тип монтажу: Пристінний
- Форма: Прямокутна
Комплектація:
- Установчий комплект
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Кількість осіб | 1 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Об`єм | 190 л |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Пристінна |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Так |
| Панель для ванни | Ні |
| Підголовник для ванни | Ні |
| Ручки для ванни | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Змішувач | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 127 ₴



