Врізна прямокутна кухонна мийка Franke Maris MRG 610-58 (114.0502.834), колір: білий, з фраграніта з однією чашею без крила.
| Серія | Maris |
| Тип монтажу | врізна |
| Матеріал | фраграніт |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | фраграніт |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 585х520 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 505х390 мм |
| Глибина чаш(і) | 195 мм |
| Мінімальна ширина шафи | 600 мм |
| Монтажний отвір | 565х500 мм |
| Колір мийки | білий |
| Комплектація | вентиль-ексцентрик 3½", кріплення |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантія | 10 років |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Фраграніт |
| Стан | Новий |
| Форма мийки | Квадратна |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 600 ₴


