
Унітаз Olympia Clear 15CL з кришкою Soft Closing
6 215 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11528
+380 (93) 813-89-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Olympia Clear унітаз підвісний.
Розміри:
| Ширина | 36 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 30 см |
Установка:
- підвісна
Випуск:
- горизонтальний (у стіну)
В комплект входить:
- чаша підлогового унітазу 15CL
- сидіння з кришкою для унітазу з функцією Soft Closing C8CL
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olympia |
| Країна виробник | Італія |
| Безобідковий | Ні |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Матеріал унітазу | Санфарфор |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 215 ₴



