Характеристики товару
| Артикул | A336D5 |
| Колекція | La Belle |
| Ширина | 1350 mm |
| Висота | 750 mm |
| Глибина | 67 mm |
| Вага | 30,5 kg |
| Опис | без декору кріпильний комплект входить в комплект постачання Світлодіодна підсвітка Комплектація:: з вимикачем 1x LED / 47Вт A-A++ |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | дзеркало |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 200 ₴


