Ванна квариловая Villeroy&Boch Squaro Slim 170x75 UBQ170SQS2V-01
- Матеріал: кваріл
- Форма прямокутна
- Розміри (ДхШхГ): 1700 х 750 х 500 мм
- В комплекті ванна c ніжками
- Колір: білий
- Країна виробник: Німеччина
- Гарантія: 10 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Матеріал ванни | Кваріл |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Пристінна |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 900 ₴


