Квариловая ванна 1800x800x500 мм з ніжками, колір: білий.
- розмір: 1800х800 мм
- колір: білий альпін
- об'єм: 210 л
- матеріал: кваріл
- діаметр зливу 52 мм
- сифон не входить в стандартну комплектацію
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Матеріал ванни | Кваріл |
| Об`єм | 210 л |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Пристінна |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 200 ₴


