Квариловая ванна Villeroy & Boch Squaro 190x80 UBQ190SQR6V-01
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробники | Villeroy & Boch |
| Колекції | Squaro |
| Матеріал | Квариловые |
| Форма | Шестикутна |
| Колір | Білий |
| Масажна система | Опціонально |
| Довжина (мм) | 1900 |
| Ширина (мм) | 800 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Матеріал ванни | Кваріл |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Кутова |
| Форма ванни | Багатогранна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Так |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 120 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 999 ₴


