Квариловая ванна Villeroy & Boch Squaro 180x80 UBQ180SQR2V-01
Комплект ніжок в комплект поставки. Підголовник і злив-перелив замовляється окремо.
Прямокутні ступінчасті форми колекції Squaro виконані в стилі непідвладне часу. Ванни даної лінії мають глибокою формою чаші і зручним підголовником, який додасть трохи комфорту при прийнятті ванни.
Ванна Villeroy & Boch Squaro BQ 180 SQR 2V-01 проводиться з кварилу. Вироби з цього матеріалу стійкі до ударів, володіють підвищеною зносостійкістю, шумоізоляцією і противоскольжением. Родзинкою використання цього матеріалу є те, що колір, блиск, текстура подібної сантехніки зберігається надовго.
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробники | Villeroy & Boch |
| Колекції | Squaro |
| Матеріал | Квариловые |
| Форма | Прямокутні |
| Колір | Білий |
| Масажна система | Опціонально |
| Довжина (мм) | 1800 |
| Ширина (мм) | 800 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Матеріал ванни | Кваріл |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Пристінна |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Так |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 120 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 550 ₴



