
Душова система з термостатом Rea Tom REA-P5004 матове золото
13 150 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18029
+380 (93) 813-89-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Наявність термостата | да |
| Виробник | Rea |
| Колір для пошуку | золотий |
| Ширина | 27,5 см |
| Довжина шланга, см | 150 см |
| Колір | матове золото |
| Висота | 120 см |
| Тип душу | душова система |
| Штрихкод (EAN,Barcode) | 5902557398324 |
| Тип товару | Сантехніка |
| Google category | 2088 |
| Склад комплекту | душова система зі змішувачем, верхнім і ручним душем |
| Колекція | Tom |
| Матеріал | латунь |
| Стиль | сучасний |
| Значимість товару | основний |
| Їжачок см | шт |
| Додаткові відомості | У комплекті: змішувач прихованого монтажу, душова лійка, кронштейн, шланг 1500 мм, трубка, тримач для навушників, маскувальні панелі |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Форма душу | прямокутна |
| Країна | Польща |
| Гарантія | 2 роки |
| Тип змішувача | зовнішнього монтажу |
| Артикул виробника | REA-P5004 |
| Тип увімкнення | двовентильний |
| Розмір лійки, см | 8 |
| Дод. характеристики | для душу |
| Тип встановлення змішувача | на стіну |
| Розмір верхнього душу, см | 25x17 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Покриття | Золото |
| Встановлення | Настінна |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 150 ₴




