Сучасний погляд на класичну ванну. Joy дарує відмінний дизайн та фантастичну функціональність.
Преміальні технології і матеріали: литтєвий акрил, вакуумна формовка листа в алюмінієвих формах.
Внутрішні ребра жорсткості для ергономічної посадки.
Зберігає тепло на 30 хвилин довше. Товщина акрилу: 6 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Кількість осіб | 1 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Об`єм | 195 л |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Пристінна |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 430 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Ні |
| Панель для ванни | Ні |
| Підголовник для ванни | Ні |
| Ручки для ванни | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Змішувач | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 786 ₴


