Акрилова ванна прямокутної форми
Розміри:
Довжина: 1700 мм
Ширина: 750 мм
Глибина: 460 мм
Особливості:
Матеріал: Санітарний акрил
Товщина: 3,2 мм
Спосіб монтажу: Вбудований, пристінний
Форма: Прямокутна
Колір: Білий
Об'єм: 185 л
Без гідромасажної системи, стандартні опції
Вага: 34 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Кількість осіб | 1 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Пристінна |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 460 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Так |
| Панель для ванни | Ні |
| Підголовник для ванни | Ні |
| Ручки для ванни | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Змішувач | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 340 ₴

