Країна виробник Австрія
Колекція PRO
Товщина акрилу 3,2 мм
Гарантія 5 років
Об'єм 295 л
Матеріал Акрил ванни
Форма ванни Прямокутна
Довжина ванни (см) 170
Комплектація З ніжками
Ширина ванни (см) 70
Глибина 46 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Кількість осіб | 1 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Пристінна |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 460 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Так |
| Панель для ванни | Ні |
| Підголовник для ванни | Ні |
| Ручки для ванни | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Змішувач | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 223 ₴

