Прямокутна акрилова ванна Roca Linea A24T034000, розміри: 1700×700×430 мм з ніжками, колір: білий.
- розмір 1700×700×430 мм
- матеріал: санітарний акрил
- обсяг 180 л
- тип монтажу: пристінний
- в комплект поставки входять ніжки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Країна виробник | Іспанія |
| Кількість осіб | 1 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Пристінна |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 430 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Так |
| Панель для ванни | Ні |
| Підголовник для ванни | Ні |
| Ручки для ванни | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Змішувач | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 480 ₴

