Ванна Riho Admire 180x84 BD03 – матеріал ванни акрил, відноситься до типу окремо. Відмінна по дизайну форма впишеться в хай-тек дизайн ванної кімнати, округлі краю ванни і красивий дизайн і практичність – оцінять дизайнери і клієнти. Дана акрилова ванна має габарити: довжина – 180 см, ширина – 84 см, глибина – 44,5 див. Чеський виробник Ріхо забезпечує надійне якість і тривалий термін експлуатації. Гарантія складає 10 років. У комплектацію входить ванна і кріплення для установки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riho |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Кількість осіб | 1 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Окремостояча |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 445 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 840 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 551 ₴


