Ванна Riho Savona – акрилова ванна, можна сказати міні-басейн для одного і більше осіб. При виробництві використовується акриловий лист товщиною до 8 мм, що забезпечує довговічність в експлуатації. Ванна об'ємом 370 літрів і габаритами в 190х130х48 див. Заводський артикул оригінальної ванни bb 79. Панель і каркасна система замовляється окремо. Гідромасажна системи, ручки, сифон – докуповується додатково і вартість ванни не входить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riho |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Кількість осіб | 2 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Об`єм | 370 л |
| Стан | Новий |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 48 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 120 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 777 ₴





