Ванна Volle Teo TS-1780500, розміри: 1700*800*500 мм, без ніжок, матеріал: акрил, товщина: 6 мм, колір: білий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Кількість осіб | 1 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Пристінна |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Ні |
| Панель для ванни | Ні |
| Підголовник для ванни | Ні |
| Ручки для ванни | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Змішувач | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 162 ₴

