Отдельностоящая ванна акрилова Volle 12-22-810, розміри: 1700*820*585мм, колір: білий. Ванна на рамі суцільнолита з панеллю (панель з ванною є одним цілим). Товщина акрилового листа марки Lucite - 4 мм, подвійне армування. Виріб спроектована в відповідності з концепцією ТМ Volle: анатомічний дизайн, плавні форми і відсутність гострих кутів - все це забезпечує ефективну експлуатацію і полегшує очищення. Використання якісного акрилу гарантує довготривале збереження первісної білизни.
• Розміри (ДхШхВ) - 1700x820x585 мм
• Обсяг – 250 л
• Вага - 40 кг
• Ванна з переливом Комплектація
• Ванна суцільнолита з панеллю
• Сифон click-clack з гідрозатворів
Гарантія: 7 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Окремостояча |
| Форма ванни | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 585 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Так |
| Панель для ванни | Так |
| Підголовник для ванни | Ні |
| Ручки для ванни | Ні |
| Сіфон | Так |
| Змішувач | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 410 ₴






