Гідромасажна акрилова асиметрична ванна Volle 12-88-100/L лівостороння. Ванна на рамі з нержавіючої сталі. Товщина акрилового листа марки Lucite - 4 мм, подвійне армування. Виріб спроектована в відповідності з концепцією ТМ Volle: анатомічний дизайн, плавні форми і відсутність гострих кутів - все це забезпечує ефективну експлуатацію і полегшує очищення. Використання якісного акрилу гарантує довготривале збереження первісної білизни. Специальная анатомическая форма ванны с углублением позволяет занимать удобное положение, обеспечивает поддержку спины и максимальное погружение в воду и экономию воды до 25%. Форсунки оснащены функцией обогащения струи воздухом. Водяной поток смешивается с воздушным, что делает его более "мягким". Напор воды регулируется специальным краном.
Характеристики:
• Размеры (ДxШxВ) - 1700x1200x630 мм
• Объём – 295 л • Вес - 72 кг
• Максимальная глубина ванны 490 мм
• Минимальная глубина ванны 390 мм (анатомическое дно)
• Гидромассаж спины - 6 квадратных форсунок 42 мм
• Гідромасаж стоп - 2 квадратних форсунки 42 мм
• Гідромасаж бічний - 5 квадратних форсунок 65 мм
• Управління - пневматичну
• В комплект входить: Ванна на рамі в зборі з лицьовою панеллю, Підголовник ПВХ білий (2 шт), Водозаборник для гідромасажної системи, Гідронасос 1 HP (0,75 кВт), Кран збагачення струменя повітрям, Сифон-автомат, Врізний змішувач з душовою лійкою, каскадним виливом і перемикачем
Гарантія:
• Ванна - 7 років
• Гідромасажне обладнання і сифон - 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного обладнання | Гідромасажна ванна |
| Кількість осіб | 2 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Об`єм | 295 л |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Кутова |
| Форма ванни | Асиметрична |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 630 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Характеристики гідромасажу | |
| Гідромасаж | Так |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Так |
| Панель для ванни | Так |
| Підголовник для ванни | Так |
| Ручки для ванни | Ні |
| Сіфон | Так |
| Змішувач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 72 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
- Ціна: 53 973 ₴



