Акрилова асиметрична ванна Volle TS-100/L лівостороння. Ванна на рамі з нержавіючої сталі. Товщина акрилового листа марки Lucite - 4 мм, подвійне армування. Виріб спроектована в відповідності з концепцією ТМ Volle: анатомічний дизайн, плавні форми і відсутність гострих кутів - все це забезпечує ефективну експлуатацію і полегшує очищення. Використання якісного акрилу гарантує довготривале збереження первісної білизни. Спеціальна анатомічна форма ванни з поглибленням дозволяє займати зручне положення, що забезпечує підтримку спини і максимальне занурення у воду і економію води до 25%.
• Розміри (ДхШхВ) - 1700x1200x630 мм, ширина борта під змішувач 10 см
• Обсяг – 295 л
• Вага - 48 кг
• Максимальна глибина ванни 490 мм
• Мінімальна глибина ванни 390 мм (анатомічне дно)
• В комплект входить: рама з гвинтовими ніжками (діапазон регулювання 20-30 мм), пластикові куточки для кріплення панелі, лицьова панель
• Додатково можна комплектувати ванну підголовником та сифоном
Гарантія: 7 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Об`єм | 295 л |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Кутова |
| Форма ванни | Асиметрична |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 630 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Так |
| Панель для ванни | Так |
| Підголовник для ванни | Ні |
| Ручки для ванни | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Змішувач | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 48 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
- Ціна: 20 720 ₴


