Ванна Roca Swing 180*80 см, з ручками + сифон Viega Simplex для ванни, автомат 560 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Матеріал ванни | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Пристінна |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 420 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Ні |
| Панель для ванни | Ні |
| Підголовник для ванни | Ні |
| Ручки для ванни | Так |
| Сіфон | Так |
| Змішувач | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 107 ₴



