Отдельностоящая ванна з кристалічного акрилу, колір: білий, 1800х900х640 мм.
Volle – молодая перспективная компания, работая с группой дизайнеров, создала много разных коллекций сочетающих в себе доступность, качество и стиль. Большой выбор сантехники и санфаянса постоянно есть в наличии и способен удовлетворить каждого. Положительной чертой так же можно назвать стремительное развитие и желание совершенствоваться, идя в ногу со временем, компания планирует расширение ассортимента для любых предпочтений покупателя.
Особливу увагу в створенні колекцій компанії Volle зосереджено на функціональності продукції: всі компоненти кожної колекції складають єдине ціле, що додає всій системі зручність і простоту у використанні.
- витончені краю
- укомплектована сифоном c переливом
- може комплектуватися окремо стоїть змішувачем
- 1800х900х640 мм
- матеріал - кристалічний акрил
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Окремостояча |
| Форма ванни | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 685 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Так |
| Сіфон | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 070 ₴



