Кутова акрилова ванна з бічною панеллю, 1500 х 1500 х 630 мм, колір: білий.
В КОМПЛЕКТІ:
- ванна
- бічна панель
- ніжки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Кутова |
| Форма ванни | Чверть кола |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 630 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 955 ₴

