Окремо стоїть ванна з кристалічного акрилу, з ніжками, з сифоном, розміри 1760 х 730 х 730/580 мм, колір білий.
Volle – молодая перспективная компания, работая с группой дизайнеров, создала много разных коллекций сочетающих в себе доступность, качество и стиль. Большой выбор сантехники и санфаянса постоянно есть в наличии и способен удовлетворить каждого. Положительной чертой так же можно назвать стремительное развитие и желание совершенствоваться, идя в ногу со временем, компания планирует расширение ассортимента для любых предпочтений покупателя.
Особливу увагу в створенні колекцій компанії Volle зосереджено на функціональності продукції: всі компоненти кожної колекції складають єдине ціле, що додає всій системі зручність і простоту у використанні.
-
колір - білий
-
форма - овальна
-
матеріал - кристалічний акрил
-
розміри - 1760 х 730 х 730/580 мм
-
декоративні срібні ніжки у вигляді левових лап
-
з сифоном (слив і перелив)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Окремостояча |
| Форма ванни | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 575 мм |
| Довжина | 1760 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Так |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 730 |
- Ціна: 40 705 ₴


