Roca є світовим лідером з виробництва повного асортименту продукції для ванних кімнат. Продумана до дрібниць конструкція ванни, відсутність зайвих деталей робить колекцію Continental привабливою і популярною. Краса Continental в простоті і скромності. Дно ванни зроблено з невеликим нахилом у бік зливного отвору і оснащене антиковзною насічкою для зручності та безпеки.
| Країна виробник | Іспанія |
| Виробники | Roca |
| Колекції | Continental |
| Матеріал | Чавунні |
| Форма | Прямокутні |
| Колір | Білі |
| Масажна система | Немає |
| Довжина (мм) | 1600 |
| Ширина (мм) | 700 |
| Глибина (мм) | 420 |
| Об'єм (л) | 170 |
| Призначення | Для дому |
| Гарантія | 10 років |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Матеріал ванни | Чавун |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Пристінна |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 420 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 938 ₴



