Roca є світовим лідером з виробництва повного асортименту продукції для ванних кімнат. Це заслуга Schmidt & Lackner, найбільш титулованих німецьких дизайнерів в області промислового дизайну, які створили колекцію Roca Princess. Базові, прості лінії, що відповідають формам людського тіла створюють ідеальну гармонію.
- розмір 1600х750х430 мм
- матеріал: сталь 2,4 мм
- об'єм 195 л
- вбудовані підлокітники
- металеві ручки
- з протиковзким покриттям дна non-slip
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Матеріал ванни | Сталь |
| Об`єм | 195 л |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Пристінна |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 430 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Комплектація | |
| Ручки для ванни | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 899 ₴


